Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Впроваджуємо STEАM-освіту разом

Сьогодні, 16 лютого, у просторі Planetarium Noosphere відбувся освітній практикум «Опановуємо шляхи участі у проєкті «Нові обрії STEM-освіти».

Вчителі праці і мистецтва разом з консультанткою мистецької та технологічної галузей «Центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради Іриною Бойко опановували алгоритми виконання та оформлення робіт у трьох номінаціях проєкту:

▫️«Кейс STEАM-активностей на уроці»;

▫️«Віртуальні «родзинки» STEM-технологій»;

▫️«Мрії про космічні подорожі».

Зазначимо, що Planetarium Noosphere спільно з комунальною установою «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради та за підтримки Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради розпочав міський проєкт «Нові обрії STEM-освіти»🌜

Проєкт покликаний реалізувати програму впровадження STEM(STEАM)-освіти у навчальних закладах м. Дніпра, активного використання інноваційних методів навчання, формування в учнів цілісної картини Всесвіту, трансдисциплінарного підходу до викладання природничих, технологічних та мистецьких дисциплін.

Учасники проєкту — вчителі природничих, мистецьких і технологічних дисциплін та учні закладів загальної середньої освіти м. Дніпра за трьома віковими категоріями:

▫️молодша група (10 — 13 років);

▫️середня група (14 — 18 років);

▫️старша група (починаючи з 19 років) — педагоги.

Конкурсанти можуть брати участь у проєкті з власними роботами, які були створені як особисто, так і групою чи командою.

Підсумки проведення проєкту підбиватиме журі, до якого будуть залучені провідні фахівці відповідних освітніх галузей та представники Planetarium Noosphere.

Виставка робіт учителів і учнів відбудеться у просторі Planetarium Noosphere з 11 по 17 квітня 2023 року. Нагородження учасників грамотами та космічними подарунками від Planetarium Noosphere проходитиме 18 квітня 2023 року в експозоні Planetarium Noosphere.

Стежте за новинами проєкту на нашому сайті!