Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Жовтнева сторінка «Україна – козацький край» Дніпровського міського проєкту «Творчий квест-марафон» 

Жовтнева сторінка «Україна – козацький край» Дніпровського міського проєкту «Творчий квест-марафон» 

Пропонуємо переглянути жовтневу сторінку «Україна – козацький край» міського проєкту «Творчий квест-марафон», що присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва. Проєкт започатковано Центром професійного розвитку «Освітня траєкторія» та за підтримки Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради для творчо обдарованих учнів закладів освіти і створення скарбнички творчих ідей для вчителів художньо-естетичних дисциплін.  

Учителі та учні з натхненням взяли участь у міському квест-марафоні за темою «Україна – козацький край». Членами журі було розглянуто 128 творчих робіт. 

Дитячі шедеври приємно дивують знаннями національної та державної символіки. А деякі особливо привернули увагу своєю теплотою та дитячими мріями про міцну і мирну Україну.  

Пропонуємо до перегляду підсумки творчої роботи школярів міста на сайті Центру професійного розвитку «Освітня траєкторія».

Участь у Дніпровському міському проєкті «Творчий квест-марафон» продовжується. Запрошуємо всіх бажаючих!  

Наступний етап квест-марафону буде проводитись у листопаді 2021 р., головною темою якого стане розкриття культурних традицій українського народу в художніх роботах школярів.