Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

З дніпровськими учителями математики крокуємо у новий навчальний рік!

#УчителіВажливі

З дніпровськими учителями математики крокуємо у новий навчальний рік!

29 серпня КУ “ЦПР ”Освітня траєкторія” ДМР було проведено серпневий круглий стіл з учителями математики закладів освіти м. Дніпра.

Важливо зберегти математичну освіту під час війни і дати старт випускникам у світ вищої освіти. Про плани Освітньоїтраєкторії щодо роботи з вчителями математики у новому навчальному році, нові можливості для професійного зростання, роботу з обдарованими учнями та педагогічний успіх учителя дискутували протягом круглого столу разом з модератором заходу консультантом Цунтру Миколою КУЗІЧЕВИМ.

Разом з учителями опрацювали нормативно-правову базу викладання математики у змішаному форматі у 2023-2024 навчальному році, план Центру. Вчителька математики СЗШ №134 Олена ПЕРЕВЕРЗЄВА проаналізувала нормативні документи, які регламентують впровадження математичної освіти в середній загальноосвітній школі.

Мали обговорення планів та можливостей у впровадженні Нової української школи в 6 класах. Досвід пілотування та особливостей інформатики НУШ 6 клас представила вчителька математики СЗШ №143 Олена ДЬОМІНА.

Для кожного вчителя важливо мати навчальний контент – цей ресурс по цеглинках складає у свій педагогічний успіх кожен учитель. Зі своєю бібліотекою інтерактивногоконтенту, методами та засобами в онлайн навчанні колег ознайомила вчителька математики НВК №42 Оксана ЛАГУТЕНКО.

Інтерактивні програмні засоби та навчальні інтернет ресурси цікаво і глибоко представила у своєму виступі вчителька математики Ліцею інформаційних технологій Олена СОТНІЧЕНКО

Відбулась продуктивна і змістовна зустріч математиків Дніпра.

Чекаємо на питання, пропозицію, співпрацю.

Микола Миколайович Кузічев
консультант з інформатичної галузі
КУ “ЦПР ”Освітня траєкторія” ДМР

#Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
#Освітня траєкторія Дніпро
#педагогиДніпра
#обдарованіучніДніпра