Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

“Yulia’s Dream” – унікальна програма на базі Massachusetts Institute of Technology

Хочемо, щоб про цю можливість дізналися усі українські старшокласники!

“Yulia’s Dream” – унікальна програма на базі Massachusetts Institute of Technology (MIT), присвячена пам’яті Юлії Здановської ??

Це безкоштовна науково-дослідницька програма з математики для обдарованих школярів (9-11 класів) з України на базі найкращого технологічного університету світу.

Yulia’s Dream – це ініціатива в рамках PRIMES – Програми досліджень у галузі математики, техніки та природничих наук для старшокласників Масачусетського технологічного інституту.

За цією програмою учні збиратимуться онлайн раз на тиждень у невеликих групах, щоб вивчати розширені математичні теми за межами шкільної програми або працювати над математичними дослідницькими проєктами під керівництвом академічних наставників із числа аспірантів факультету математики Масачусетського технологічного інституту.

Подача заявки до 12 квітня українською, російською чи англійською мовою (на вибір).

Початок щотижневих зустрічей планується наприкінці квітня. Програма діятиме до літа та осені 2022 року з можливим продовженням до весни 2023 року.

“Юліна мрія” ?? – присвячена пам’яті Юлії Здановської, 21-річній випускниці Київського національного університету ім. Шевченка, срібної призерки Європейської олімпіади дівчат з математики, учасниці програми Навчай для України / Teach For Ukraine, яка загинула від російської ракети в її рідному Харкові.”

https://math.mit.edu/research/highschool/primes/YuliasDream.php