Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Використання ігрових принципів у процесі підготовки наукових свят

“Використання ігрових принципів у процесі підготовки наукових свят” – така тема Всеукраїнської зустрічі вчителів природничих дисциплін, яка відбулась 20 травня . Спікером виступила Вікторія Круглова – директорка музею науки та інновацій Національного університету “Львівська політехніка”, провідна редакторка видавництва “Ранок”, тренерка НУШ, ведуча програми “Діалоги про” на радіостанції YANTARNE.FM

Як створити свято знань? Для кого? З ким? Навіщо? Як це органічно вписати у початкову, базову та старшу школу? Які прийоми та методи використати? Як залучати до наукових свят батьків та науковців? Які компетентності розвиваються під час організації та проведення наукових свят. Про це та багато іншого розповіла та продемонструвала пані Вікторія.

До зустрічі долучилися освітяни міста Дніпра, освітяни Дніпропетровщини, Харківщини, Запорізької, Львівської та Київської областей.
Освітня Траєкторія, Людмила Бондаренко та Вікторія Круглова завжди радо приймають спільноти освітян та долучаються до проведення заходів.

Відеокурс занять за посиланням

Відеофайл онлайн-вебінару: