Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Викладання географії в умовах воєнного стану

Сьогодні, як ніколи, необхідно розуміти як викладати географію в умовах воєнного часу. При викладанні у школі навчального курсу географії можливе поглиблене вивчення різних елементів географії, що має практичне значення при застосуванні навчального матеріалу в умовах ведення бойових дій. Вчитель має на конкретних прикладах України показати, як саме використовують знання з географії фахівці Збройних Сил України для боротьби із загарбником. В основі цього має бути покладена наскрізна компетентність – формування свідомого громадянина–патріота. Саме громадянська самосвідомість має стати наріжним каменем освітнього процесу в умовах війни. Завдання вчителя – бути зразком свідомого громадянина.

З цією метою у КУ “ЦПР “Освітня траєкторія” ДМР відбулася зустріч з Савчуком Іваном Григоровичем, кандидатом географічних наук, завідувачем відділення наук про Землю Київської Малої академії наук учнівської молоді, старшим науковим співробітником Національного університету оборони ім. І. Черняховського, головою центральної предметної комісії зі ЗНО з географії УЦОЯО. 

14 географів міста Дніпра були присутні в офлайн форматі та більш ніж 60 вчителів міста та області доєдналися у онлайні. 

Іван Савчук Людмила Бондаренко Освітня траєкторія Дніпро

Відеоматеріали зустрічі тут: