Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Відкриття нових сходинок майстерності для юних майстрів

Підбивання підсумків втілення Дніпровського міського проєкту «Творчий квест-марафон» за 2022 рік відбулося 5 січня 2023 року в ЦПР «Освітня траєкторія».

Члени журі переглянули фотогалереї із дитячими творчими роботами які школярі виконували на уроках освітніх дисциплін «Мистецтво» та «Технології». До уваги фахівців міста потрапило понад 2,5 тисячі робіт виконаних у різних техніках: живопис, графіка, декоративне мистецтво, дизайн, музика, аплікація, колаж, різьблення, чеканка, відеоролик тощо.

На початку року для педагогів було запропоновано низку щомісячних тематичних завдань: «Диво-дерево», «Мандруємо країнами світу», «Творчість не потребує ланцюгів війни», «Україна незалежна», «Вишиванка – це…», «Прикраси осені», «Нагодую всю країну», «Слава тобі, захиснику України!», «Різдвяні привітання».

За підсумками засідання членів журі було відмічено 52 найактивніших педагоги та 99 творчо обдарованих школярів, які майстерно впоралися з таким різноманітним спектром завдань.

Проєкт започатковано Центром професійного розвитку «Освітня траєкторія» та за підтримкою Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради для демонстрації досягнень обдарованих учнів закладів освіти та поповнення «Скарбнички творчих ідей» для вчителів освітніх галузей «Мистецтво» і «Технології» новими доробками.

Участь у Дніпровському міському проєкті «Творчий квест-марафон» продовжується. Запрошуємо всіх охочих!

Пропонуємо такі сторінки марафону:

1️⃣ січень 2023 р. – «Портрет Перемоги», «Символи України»;

2️⃣ лютий 2023 р. – «Домашній улюбленець», «Зустрічаємо пташині зграї»;

3️⃣ березень 2023 р. – «Пасхальні кольори», «Патріотичні сувеніри»;

4️⃣ квітень 2023 р. – «Мрії про космічні подорожі»;

5️⃣ травень 2023 р. – «Український національний костюм».