Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Вернісаж робіт, відеоуроки про космос та космічні дослідження

,

Мрієте про подорож до космосу? Він вас дивує, надихає, захоплює?

І це реально разом з вчителями Дніпра, які підготували вернісаж робіт, відеоуроки про космос та космічні дослідження для учнів та їх батьків.

Наприкінці березня вчителі шкіл сумісно з Освітньою траєкторією та з Planetarium Noosphere провели відеозапис циклу віртуальних екскурсій та фрагментів уроків для участі у конкурсному етапі Дніпровського міського проєкту «Нові обрії STEM-освіти».

Проєкт запроваджується з метою екологічного, трудового та художньо-естетичного виховання школярів міста Дніпра, зацікавленості в інтеграції природничої, технологічної та мистецької освітніх галузей; розширення меж розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти.

Саме це надає можливість зацікавити учнів до вивчення природничих наук і мистецтвознавства, опанувати технологічні прийоми та зробити сам процес навчання більш жвавим та оригінальним.

Під час відеозаписів учителі використовували локації Planetarium Noosphere, щоб занурення учнів у світ науки був більш реалістичним.

Педагоги та учні шкіл Дніпра підготували виставку робіт, яка відбудеться з 11.04.2023 р. по 17.04.2023 р. в приміщенні Planetarium Noosphere.

Очікуємо всіх, хто закоханий у космос!

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
Освітня траєкторія Дніпро
#дошкілля_Дніпра
#освітній_фронт_Дніпра
#проєкти_освітньої_траєкторії_Дніпро
#освітній_простір_Дніпра