Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Вебінари присвячені онлайн навчанню від Пірсон для України

Шановні освітяни, вчителі англійської мови!

Представництво Пірсон, спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва проводить серію навчально-методичних вебінарів для вчителів, які викладають онлайн в 5 – 11 класах. Запрошуємо долучитися до вебінарів:

26 квітня 2022 року о 17:00

Основи викладання у гібридному форматі та онлайн

Методист – Елізабет Біер (мова вебінару – англійська)

Викладання онлайн – не завжди вимагає дорогих пристроїв та гарного знання додатків та сайтів. Хороший урок – добре продумана структура та набір завдань, які допомагають рухатися до поставленої мети. Ця сесія допоможе планувати та викладати онлайн та у гібридному форматі з використанням мінімального набору матеріалів та практичних ідей для максимального використання ваших умінь.


28 квітня 2022 року о 17:00

Перші кроки у використанні цифрових пропозицій від Пірсон

Консультант – Альона Зарахович (мова вебінару – українська)

Презентація і практична демонстрація наявних для використання цифрових ресурсів від міжнародної освітньої групи Пірсон, яка допоможе швидко зорієнтуватися у можливостях сучасних електронних ресурсів (Active Books and Online practice).


Всі учасники вебінарів отримають сертифікати!

Подалі, у травні, заплановані ще вебінари для тих, хто вирішив підключитися до безкоштовної акції від Пірсон для вчителів та учнів України, а саме для роботи онлайн з двома сучасними НМК для учнів 5-9 класів (Wider World) та 7-11 класів (Focus).

Pearson Ukraine