Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Вебінар “Україна і світове господарство: вивчення шкільного курсу на картах”

29 жовтня о 15.00 відбудеться вебінар “Україна і світове господарство: вивчення шкільного курсу на картах” за участі Савчука Івана Григоровича, кандидата географічних наук, завідувача відділення наук про Землю Київської Малої академії наук учнівської молоді, старшого наукового співробітника Національного університету оборони ім. І. Черняховського, голови центральної предметної комісії із ЗНО з географії УЦОЯО.

Для реалізації змісту курсу “Україна і світове господарство” у підручнику географіїї для 9-го класу переважна більшість авторських карт укладено на основі нових (2015 р.) статистичних даних підприємств та організацій, що дозволило показати реальний стан і територіальне розміщення відповідних господарських об’єктів та процесів. Серія карт за видами економічної діяльності логічно доповнена картою «Первинний і вторинний сектори господарства» на форзаці підручника.

Нові теми, такі як особливості технології виробництва певних товарів, розкрито технологічними схемами відповідних сучасних діючих підприємств, а на картах показано виробничі ланцюги, що дозволяють усвідомлювати існуючі залежності у господарському розвитку різних частин світу та України.