Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Вебінар “Особливості науково – методичного забезпечення курсу «Зарубіжна література» в умовах НУШ або чому наше майбутнє залежить від читання”

28 грудня 2021 року згідно з планом співпраці КУ “ЦПР “Освітня траєкторія” ДМР і ТОВ “УОВЦ “Оріон” відбувся вебінар “Особливості науково – методичного забезпечення курсу «Зарубіжна література» в умовах НУШ або чому наше майбутнє залежить від читання”.

Спікери вебінару: 

Ісаєва Олена Олександрівна, завідувачка кафедри методики викладання світової літератури Факультету іноземної філології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор (м. Київ);
Клименко Жанна Валентинівна, професор кафедри методики викладання світової літератури Факультету іноземної філології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, доктор педагогічних наук (м. Київ) Анна Валентинівна, професор кафедри методики викладання світової літератури Факультету іноземної філології Київського педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, доктор педагогічних наук (м. Київ).

Вебінар відбувся з метою посилення уваги молоді до надбань національної і світової культури, вивчення кращих творів світового письменства, формування у підростаючого покоління загальнолюдських і національних духовних цінностей, культурно-пізнавальних інтересів та естетичного смаку. Більш ніж 60 вчителів світової літератури міста Дніпра долучилися до обговорення нагальних та актуальних питань викладання. Також спікери представили підручник “Зарубіжна література” для 9 класу, обговорення та вибір якого відбувається. Цей вебінар перший у серії вебінарів з авторами та співавторами модельних програм для 5 класу Нової української школи та з авторами підручників та методичних посібників для педагогів закладів освіти міста Дніпра.