Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Вебінар «Навчаємо граючись: цікавинки з використання ігор на уроках природничого циклу», який відбудеться 07 липня 2021 року о 18.00.

Запрошуємо вчителів природничих дисциплін долучитися до вебінару «Навчаємо граючись: цікавинки з використання ігор на уроках природничого циклу», який відбудеться 07 липня 2021 року о 18.00.

Як мотивувати учнів до вивчення предметів природничого циклу? Чи можливо навчати сучасного учня граючись? Які саме ігри доцільно використовувати для різних вікових категорій учнів? Під час вебінару буде можливість розглянути та проаналізувати різні типи ігор, з’ясувати на яких етапах уроку їх доречно використовувати, ознайомимось із основними функціями вчителя-ментора та фасилітатора. Запрошуємо обговорити на вебінарі ці питання від теорії до практики для підвищення ефективності навчання та мотивації учнів.

Спікер: Дядюшкіна Ірина, вчителька біології вищої кваліфікаційної категорії, «старший вчитель», завідувачка кафедри природничих дисциплін КЗО «Гімназія №3» Дніпровської міської ради.Реєстрація для посилання: https://naurok.com.ua/webinar/navchaemo-grayuchis-cikavinki-z-vikoristannya-igor-na-urokah-prirodnichogo-ciklu?reg=true