Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

УВАГА! Для педагогів, що викладають “Захист України” та природничі дисципліни!

Розпочалася реєстрація на пілотний навчальний курс для опанування основ сучасних технологічних безпекових рішень Security TechEd, що проходить у межах оновлення дисципліни «Захист України». У цьому курсі зможуть узяти участь до 1000 вчителів шкіл із різних куточків України, які надалі навчатимуть цих навичок учнів.

🏫Історія України, фізика, хімія, технології, захист України, фізкультура — навчатися можуть учителі різних предметів, адже курс адаптований, не потребує спеціальних знань та ще й може бути зарахований як підвищення кваліфікації. У підготовці програми враховували рекомендації вчителів і методистів, які долучитися до сил безпеки і оборони та набули бойового досвіду.

📋Як усе відбуватиметься? Курс розділений на дві частини: теорія адаптованого курсу «Застосування технологій в умовах війни» і відповідна практика. Після проходження теоретичного онлайн-блоку учасники складуть іспит та отримають сертифікат. За результатами проходження першого блоку вчителів запросять на 7-денний практичний тренінг. Ті, хто успішно завершить навчання, в перспективі матимуть можливість подати запит на матеріальне забезпечення для уроків — планшети, симулятори, дрони, пульти… І, можливо, уже з вересня гасатимуть з учнями на дронах під час уроків.

🧭На курсі учасники навчаться самостійно і системно працювати зі збором інформації за будь-яких обставин, проводити розвідку на основі відкритих джерел, оцінювати погодні умови, орієнтуватися на місцевості, розуміти специфіку роботи з програмним забезпеченням та технікою. Дізнаються про радіозв’язок, маскування, кібербезпеку, здобудуть базові знання з радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби.

🗺️А практична частина відбуватиметься в ігровій формі. Учителі поділяться на дві команди, розвідають місцезнаходження одна одної і нанесуть відповідні позначки на карту.

📍 Щоб потрапити на теоретичний курс, реєструйтеся тут. (https://docs.google.com/…/1FAIpQLSccW_J7q9cXkp…/viewform)

З нетерпінням чекаємо вас на пілотному курсі. Змінюватимемо підхід до навчання разом🫂

Проєкт реалізується спільно Міністерством освіти України і волонтерським проєктом Victory Drones за підтримки БФ Dignitas.