Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Управлінські івенти. НВК №70

🎉 Майстри своєї справи! 🌟

Сьогодні колектив НВК №70 приймав неймовірних гостей – учасників проєкту “Управлінські івенти”.

Ця команда – 49 керівників закладів дошкільної освіти стала активними учасниками нашого екскурсійного вернісажу педагогічних знахідок.

Під час заходу ми розглядали та обговорювали логіко-примо-універсальний інструмент навчання, а також особливості роботи зі старшими дошкільнятами. Переконалися в ефективності 5 ідей дистанційного навчання, а також обговорили суть та доцільність портфоліо вихователя.

Але це ще не все! Наші вихователі з НВК №70 продемонстрували чудову співпрацю з дошкільним закладом Синельниково. Ця синергія виявилася надзвичайно важливою, і її значення важко переоцінити.

А на завершення вас чекали ще чудові сюрпризи! Ми разом співали, танцювали, робили руханки, розвивали дрібну моторику та логіку. Було так весело та захоплююче, що ми відчули справжнє задоволення від спільного проведеного часу.

Дякуємо всім, хто долучився до нашого заходу! Ми пишаємося своїм колективом та з нетерпінням очікуємо наступних подій, де знову зможемо поділитися нашими найкращими педагогічними практиками. Разом ми зробимо неймовірні речі!

#УправлінськіІвенти
#ПедагогічніЗнахідки
#Синергія
#ДитинствоРозвиваємо
#НашаКоманда
#освітній_фронт_Дніпра
#освітній_простір_Дніпра