Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Цифрові технології для вихователів і їх маленьких вихованців.

В реаліях військового стану року Центром Освітня траєкторія Дніпро для педагогів закладів дошкільної освіти м.Дніпра з травня по вересень 2023 року організовано навчання цифровим технологіям.

Керівники, методисти, вихователі

(більше 700 педагогів) долучились до тренінгів з використання дніпровського корпоративного освітнього простору, основ роботи з інформацією на ПК та в хмарному середовищі, з напрацювання навичок роботи з інтерактивними ресурсами та сервісами, створення цифрового навчального контенту для проведення офлайн та онлайн навчання дошкільників. для якісного впровадження в освітній процес.

Тренери, якими були педагоги шкіл та консультанти Центру вчили педагогів дитячих садків створювати для дошкілят інтерактивні казки, навчальні презентації, використовувати інтернет платформи.

Важливе зрушення – всіх вихователів під’єднано до єдиного інформаційного освітнього простору м.Дніпра з можливістю об’єднуватись у творчі спільноти, проводити обмін досвідом через захищені інтернет конференції, чати, листування, створювати ресурси цифрового контенту для спільної роботи вихователів, дітей і їх батьків.

Наші педагоги дуже креативні та з задоволенням вдосконалюють навички роботи з інформаційними технологіями.

Навчаємо! Навчаємось! Крокуємо до перемоги!

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
Distance Education Dnipro
Управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР
MozaBook
#ОпановуємоХмарніСервіси
#центрпрофесійногорозвиткуДніпро
#СтворюємоІнтерактивніКазки