Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

ТРЕНІНГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ «ЖИТТЄСТІЙКІСТЬ, ВІДНОВЛЕННЯ – АБО РЕЗІЛЬЄНТНІСТЬ»

20 травня 2022 року в режимі онлайн відбувся тренінг із психологічної підтримки для колективу комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» на тему: «Життєстійкість, відновлення – або резільєнтність».

Резільєнтність набуває популярності серед організацій. Вважається, що саме здатність зберігати стійкість під впливом зовнішніх і внутрішніх загроз, не втрачаючи темпів розвитку, є вирішальною перевагою для ефективного функціонування та існування взагалі. Сьогодні, в умовах війни України з російською федерацією, питання є надзвичайно актуальним.

Заняття провела провідний практичний психолог Психологічної служби Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Наталія Василівна Потапова.

Учасники заходу дізналися, що таке резільєнтність, в чому її особливості; почули про види внутрішніх і зовнішніх ресурсів; взяли на озброєння низку корисних вправ, які можна використовувати на заняттях із вихованцями, наприклад, «Сьогодні я почуваюся», «У грозу», «Рука підтримки», «Емблема сім’ї» тощо, а також самі виконали деякі з них.

Дякуємо пані Наталії Потаповій та керівнику Психологічної служби, кандидату соціологічних наук, доценту, керівнику гуртка «Психологія» Дніпропетровського відділення Малої академії наук України Вікторії Лазаренко за цінний досвід, психологічну підтримку та практичні поради!

Більше матеріалів щодо психологічної підтримки під час війни дивіться на нашому сайті за посиланням: https://dvman.dnepredu.com/…/psikhologichna-pidtrimka…

Все буде Україна! ??