Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Сила Великодня

У цей непростий час, час, коли українці згуртувались проти ворога, за ініціативою працівників ЦПР «Освітня траєкторія» педагоги міста Дніпра намагаються усім своїм вихованцям і друзям дати можливість з надією дивитись у майбутнє!

Щоб святкування Пасхи було незабутнім, пропонуємо змішати різні традиції, гарненько прикрасити їх дизайнерськими ідеями і приступити до створення великоднього декору вже зараз!

Вашій увазі серія Великодніх майстер-класів, які вони підготували. Дивіться, робіть красу разом із нами, набирайтеся позитивної енергії, щоб бути сильними та зустріти найвеличніше із всіх свят!

Пропонуємо також ознайомитись з чудовими піснями для дітей до Великодня від композитора Ольги Пенюк-Водоніс. Завантажуйте та співайте з діточками.

У музеї просто неба у Чернівцях буде презентовано етнографічний проєкт «Сила Великодня» з 14 до 23 квітня. Сила Великодня – зупинити смерть, яку російська орда несе Україні! Виставки-інсталяції святкових вишивок, майстер-класи з писанкарства, випікання пасок, складання великоднього кошика тощо – у Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту презентують етнографічний проєкт «Сила Великодня». Кому ця інформація необхідна – слідкуйте за публікаціями.