Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

СУСПІЛЬНО-ПАТРІОТИЧНА АКЦІЯ «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

Сьогодні своєю історією, яка надихає, з нами поділилася Лалаян Азнів Гегамівна, учасниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на відділенні економіки (2022), вихованка гуртка з економіки КПНЗ «МАНУМ» ДОР», учениця 10 класу комунальногозакладу «Середня загальноосвітня школа № 35» Кам’янської міської ради

«Добрий день, шановні МАНівці!

Не зважаючи на військові дії ми продовжуємо навчатися та розвиватися. Сьогодні мій меседж до всіх студентів та учнів «Never give up!»

Сотні шкіл зруйновано вщент, сотні міст – під постійними обстрілами, сотні тисяч дітей не можуть бути впевнені в завтрашньому ранку, тому про освіту навіть не думають. Зрештою і ті школярі, що перебувають у відносно безпечних регіонах України, мають проблеми з відновленням навчання. Причиною є психологічний стан дітей, педагогів і недостатня готовність до таких обставин задіяних сторін. Уявіть, що всі наші громадяни сіли б і нічого не робили протягом війни, що було б з країною, з людьми?

Нам необхідно бути сильними і вірити у краще майбутнє!

Особисто я підтримую активну життєву позицію! Продовжую навчатися на «відмінно», більше часу приділяю курсам та тренінгам з економіки, займаюсь у гуртку МАН з чудовим педагогом Бесчастною Дарією Олександрівною! З перервами на тривоги ми відкриваємо для себе цікавий світ фінансів та економіки!

Що б не сталось треба йти вперед, розвиватися. Треба розуміти, що особливий стан не може тривати вічно. А що буде після нього, вирішувати нам. У випадку, якщо ми будемо ледарювати, нічого не робити, виправдовуючи це як «мені зараз не до цього», то занапастимо нашу країну. Звісно, ми не беремо до уваги міста, в яких активно йдуть бойові дії, але є міста, де зараз спокійно, велика кількість людей переїхали до інших країн. Ми повинні розвиватися. Тільки подивіться скільки країн підтримали Україну – весь світ за Україну! Ми змогли зробити нашу країну незалежною, зможемо все відбудувати, і розвивати її в майбутньому. Для цього потрібна освіта, розвиток і сили.

Тому ті, хто мають можливість навчатися, не повинні її втрачати.

Саме так ми допоможемо нашій країні – «Разом до перемоги»!

Залишаймося в безпеці, будемо здорові, будемо сильні!Все буде Україна! ??

#разомдоперемогимандніпро