Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Сучасна гідрогеологія – онлайн-лекція за ініціативи Дніпропетровського відділення МАН

6 травня 2022 року за ініціативи Дніпропетровського відділення Малої академії наук України було проведено онлайн-лекцію на тему: «Сучасна гідрогеологія: найцінніші скарби та найнебезпечніші процеси в природі».

Запрошеним лектором стала Деревягіна Наталія Іванівна, кандидатка технічних наук, доцентка, доцентка кафедри гідрогеології та інженерної геології Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Під час заходу слухачі мали змогу дізнатися про історичні передумови розвитку гідрогеології, про те, чому важливо зберігати водні ресурси, які неімовірні властивості й цінності має вода, скільки води може зберегти кожен з нас, просто дотримуючись основних правил споживання.

Вода дарує життя, адже без неї не може існувати жодна істота, але водночас має руйнівну силу, адже вода – це не тільки річки то моря, а і водяна пара високої температури у вулканах, гейзери та льодовики, вічна мерзлота, підземні води.Лекторка зачепила надзвичайно актуальну тему використання енергії гейзерів як альтернативних джерел енергетики, адже саме за альтернативною енергетикою майбутнє!