Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Створюємо візуальне середовище для навчання іноземної мови «ART STREAM Dnipro».

Під час педагогічної зустрічі анонсовано міський освітній проєкт «Фестиваль «ART STREAM Dnipro» для професійних спільнот учителів іноземної мови, образотворчого мистецтва, технологій та інформатики.

_________________________________________________

Консультанти КУ «ЦПР «Освітньої траєкторії» Олена Костенко, Ірина Бойко та Микола Кузічев презентували ініціативним групам учителів засади проведення фестивалю.

Сформовано мету та основні завдання, окреслено етапи підготовки та проведення «ART STREAM Dnipro». Вчителі об’єднались ідеєю інтеграції освітніх галузей «Іншомовна», «Мистецька», «Інформатична», «Технологічна».

Головними надбаннями Фестивалю стане кооперація вчителів та учнів у створенні візуального контенту для навчання іноземних мов засобами мистецтва та інформаційних технологій.

Міський освітній проєкт «Фестиваль «ART STREAM Dnipro» буде реалізовано у чотири етапи:

  •  «QUICK START» – створення командних авторських колекцій контенту,
  •  «CREATE & ACTIVATE» –  художня та пластична реалізація  візуальних об’єктів, створення цифрових та графічних зображень, анімованих макетів, опрацювання практичного використання контенту в навчанні,
  •  «THE WAY WE DID IT» – створення відеоролику та фото-портфоліо про етапи роботи команди над конкурсним завданням й подання до розгляду журі,
  •  «SUPERFINAL» – суперфінал та підведення підсумків міського освітнього проєкту «Фестиваль «ART STREAM Dnipro» з влаштуванням виставки творчих робіт, нагородження призерів та учасників.

Усім бажаючим пропонуємо взяти участь у фестивалі та зареєструватися за посиланням https://forms.office.com/e/tW8QCfC49t .