Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Сторінка листопада «Українська хата – здоров’ям багата» Дніпровського міського проєкту «Творчий квест-марафон»

Сторінка листопада «Українська хата – здоров’ям багата» Дніпровського міського проєкту «Творчий квест-марафон»

Пропонуємо переглянути сторінку листопада «Українська хата – здоров’ям багата» міського проєкту «Творчий квест-марафон. Проєкт започатковано Центром професійного розвитку «Освітня траєкторія» та за підтримкою Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради для творчо обдарованих учнів закладів освіти і створення скарбнички творчих ідей для вчителів художньо-естетичних дисциплін.

Учителі та учні з інтересом взяли участь у міському квест-марафоні за темою «Українська хата – здоров’ям багата». Членами журі було розглянуто 134 творчих роботи.

Дитячі шедеври приємно дивують знаннями українського національного житла та багатства народних архітектурних традицій. А деякі – особливо привернули увагу своєю теплотою та дитячою безпосередністю.

Пропонуємо до перегляду підсумки творчої роботи школярів міста на сайті Центру професійного розвитку «Освітня траєкторія». http://otd.dniprorada.gov.ua/category/profesiyni-spilnoty/mystetska/mystetska-mystetska/obrazotvorche-mystetstvo-mystetska-mystetska/korysni-osvitni-onlayn-resursy-obrazotvorche-mystetstvo-mystetska-mystetska/.

Участь у Дніпровському міському проєкті «Творчий квест-марафон» продовжується. Запрошуємо всіх бажаючих!

Наступний етап квест-марафону буде проводитись у грудні 2021 р., головною темою якого стане розмаїття культурних традицій святкування різдвяних та новорічних свят в художніх роботах школярів.