Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Сторінка лютого «Мініатюра на добру згадку», «Портрет Перемоги» міського мистецько-пізнавального проєкту «Творчий квест-марафон»

Творчість педагогів та школярів безмежна.

У лютому обдаровані діти Дніпра вразили цілеспрямованим поглядом на сучасні події та різноманітністю виконання практичних робіт для участі у міській благодійній акції та мистецькому-пізнавальному проєкті «Творчого квест-марафону».

У відеоогляді «Мініатюра на добру згадку» представлено творчі роботи шкільних колективів, які виконали невеличкі роботи для захисників України. Саме зібрані 1860 робіт було передано волонтерами безпосередньо на передову нашим військовим. Серед подарунків були навіть солодощі — крафтові цукерки з сухофруктів, які власноруч зробили учні СЗШ № 34.

До відеоролика «Портрет Перемоги» увійшли учнівські роботи в яких зображено символічний образ очікуваної Перемоги та мрії про щасливе майбуття.
Ці збірки стануть у пригоді під час викладання предметів освітніх галузей «Мистецтво» та «Технології».

Проєкт реалізовується Центром професійного розвитку «Освітня траєкторія» для демонстрації досягнень обдарованих учнів закладів освіти та поповнення «Скарбнички творчих ідей» для вчителів освітніх галузей «Мистецтво» і «Технології» новими доробками.

Наступна сторінка березня — «Ми у відповіді за тих кого привчили».

Бажаємо успіхів у подоланні наступних завдань.