Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Спільний вебінар Dinternal Education і Pearson

Цікава та корисна новина. Dinternal Education повідомляє:

«Спільний вебінар Dinternal Education і Pearson!

Не плануйте нічого на обід 15 серпня. Бо на вас чекає корисна і практична онлайн-зустріч з представниками Dinternal Education і Pearson!

Геннадій Білоус, досвідчений викладач англійської мови (кваліфікація CELTA), методист міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, говоритиме про формувальне оцінювання. Чи можна впливати на успішність учнів за допомогою методів формувального оцінювання? Як обрати стратегію формувального оцінювання для уроку англійської мови? Яким чином можна не лише відстежувати успіх учнів, а й коригувати його?

Приходьте і дізнайтесь!

Тема: RETHINKING ASSESSMENT IN SECONDARY SCHOOL. Implementation instruments for formative assessment in an English class with secondary students.

Коли: 15.08.2022,12.00-13.15

Де: zoom

❗ Реєстрація тут — https://bit.ly/3BSNSKW


Жанна Перрет, письменниця, тренер, викладач англійської мови TEFL, автор художніх книг та навчальних ресурсів для дітей, розкаже про дієві способи урізноманітнення онлайн-уроків. Як зробити їх цікавими, захопливими й динамічними? Як залучити учнів до співпраці? Які сучасні онлайн-рішення допоможуть це зробити?

Тема: How can we make online lessons clear, useful, dynamic and interesting?

Коли: 15.08.2022,13.30-14.30

Де: zoom

❗ Реєстрація тут — https://bit.ly/3zKqA7h

До зустрічі!»