Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Спалах задоволення учителів освітніх курсів «Мистецтво» та «Технології»

Знайомство з досвідом фахівців з викладання предметів художньо-естетичного та технологічного циклів це завжди цікаво.

7 червня 2022 року для учителів інтегрованих курсів «Мистецтво» та «Технології» на базі НВК № 66 відбувся теоретично-практичний захід у межах міського інноваційного методичний марафон «Шлях до педагогічної майстерності» ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР. Два вчителя Кириченко Тамара Олексіївна (вчитель СЗШ № 76) та Демченко Інна Іванівна (вчитель НВК № 66) запропонували до розгляду вчителів міста особисті педагогічні проблеми: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках мистецтва та технологій» і «Формування художньо-творчих здібностей учнів через вивчення основ живопису на уроках ОТМ» над якими працювали декілька років поспіль.

Неочікуваним для учасників марафону став майстер-клас з виготовлення рельєфно-пластичного натюрморту. Майстрині довели, що важливим завданням художньо-естетичного виховання в школі є формування культури почуттів учнів як необхідної частини їх духовної культури, збагачення їх емоційно-естетичного досвіду, інтересів, поглядів у процесі спілкування з мистецтвом та розвиток універсальних якостей творчої особистості.

Учителі висловили бажання як можна частіше відвідувати педагогічні майстерні де вони можуть придбати теоретичний та практичний досвід.