Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Школярі та школярки від 6 до 18 років запрошуються до участі у XІ Всеукраїнському конкурсі літературної творчості «Море талантів»

Школярі та школярки від 6 до 18 років запрошуються до участі у XІ Всеукраїнському конкурсі літературної творчості «Море талантів», що проводиься в рамках Х міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури.
⚡️Умови проведення Конкурсу тут
-до участі у Конкурсі приймаються твори у двох номінаціях: поезія (не менше 5 віршів) і мала проза, написані українською мовою;
-обсяг творів не має перевищувати 4 000 знаків;
-роботи учасників, які мешкають за межами України, розглядаються і оцінюються в розділі «Гості конкурсу».
⭐️Учасники Конкурсу поділяються на три вікові групи:
6 – 10 років;
11 – 14 років;
15 – 18 років.
Тема конкурсних робіт 2022 року – «Вільна тема».
⚡️Вимоги до оформлення конкурсних робіт:
текстовий редактор Мicrosoft Office Word;
шрифт Times New Roman, 14 кегль;
міжрядковий інтервал – 1;
не розглядаються роботи, які вже надходили на Конкурс в попередні роки.
⭐️Вимоги до змісту конкурсних робіт: – Унікальність: конкурсна робота повинна бути авторською. Конкурсна робота знімається з конкурсу при виявленні будь-якого порушення авторських прав з боку учасника конкурсу. – Грамотність: текст, що містить граматичні помилки, може бути прийнятий до розгляду, при цьому наявність помилок буде істотно впливати на оцінку журі. – Толерантність. Не приймаються твори з описом екстремізму, насильства, з нецензурними виразами.
Один учасник може надати на конкурс не більше однієї роботи / добірки робіт в кожній номінації.
Для участі в Конкурсі необхідно: до 15 травня заповнити заявку на участь за посиланням, завантажити фотографію автора (в електронному варіанті розміром не менше 600 x 800 pixel і не більше 800 х 1100 pixel, вагою не менше 300 kb); Завантажити файл конкурсної роботи, що відповідає вимогам конкурсу; Відправити заявку.

Джерело