Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Робототехніка – обмін професійним досвідом між Дніпром та Вінницею

Робототехніка – обмін професійним досвідом між Дніпром та Вінницею!

30.10 – 1.11.2021 року під час ІІІ відкритого фестивалю робототехніки «Vinnytsia RoboCamp» відбувся обмін професійним досвідом між Дніпром та Вінницею! Напередодні запуску дніпровського інноваційного проєкту Кубок Дніпра STEAM&IT дуже важливо закріплення партнерських зв’язків з колегами в Україні. 

На турнір приїхали змагатись 18 команд – 48 юних робототехніків.  

Урочисте відкриття турніру, виставка-конкурс проєктів на вільну тему, які представляють різноманітні моделі, змагання молодшої категорії учасників в номінації “WeDo” та старшої в номінаціях “Робо Сумо” і “Robo Race”, екскурсія до музею моделей транспорту м. Вінниці. Незабутні враження, хвилювання учасників та тренерів, перші перемоги.

На круглому столі обговорили питання створення оптимальних умов для розвитку та творчої реалізації обдарованих дітей, розширення мережі гуртків робототехніки у школах та позашкільних навчальних закладах, популяризації робототехніки та програмування в країні, спонукання учнів до інноваційної науково-технічної творчості, впровадження сучасних технологій у навчальний процес, профорієнтації школярів. 

Продовження співпраці у Дніпрі на Кубку Дніпра STEAM&IT вже в наступному році.