
Різнобарв’я технологічної креативності.
01.04.2024
Учителі освітньої галузі «Технології» нашого міста об’єднались до розгляду головних аспектів викладання трудового навчання у 7 класах Нової української школи.


Для упровадження нового змісту технологічної освіти в 7 класі НУШ педагогам представлено: модельні програми для 7-9 класів; календарно-тематичне планування для 7 класу; підручники та розробки уроків.

Змістовий акцент пропонованого матеріалу сфокусовано навколо реалізації Державного стандарту базової середньої освіти.

Спікерами зустрічі стали: Катерина БОЙЧЕНКО, учитель технологій і STEM-LAB Дніпровської гімназії № 143 ДМР та Олена БАШАРИНА, учитель технологій Дніпровського ліцею № 3 Дніпровської міської ради.

Фахівці запропонували учасникам ознайомитися з пілотними проєктами для 7 класу, методичною підтримкою, техніками впровадження ефективних уроків у форматі НУШ та інноваційними методами для навчання технологій.
Учасники мали можливість долучатись до обговорень етапів втілення STEАM – освіти, зокрема й аналізуючи інтеграцію STEM-підходів та розвитку екологічної свідомості серед учнів.
Виставка творчих здобутків школярів щодо упровадження курсу технологічної освіти дала змогу слухачам доторкнутися до розмаїття тематики проєктної діяльності.


Учасники заходу підкреслили, що такі зустрічі розвивають їх професійну компетентність, спонукають до розробки власного дидактичного інструментарію для технологічних уроків та в цілому сприяють подальшій модернізації освітнього процесу з освітньої галузі «Технології» відповідно до вимог сучасності.
- #Технології_НУШ
- #Вчимося_Працюємо_Живемо
- Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
- Освітня траєкторія Дніпро
- @топові прихильники
- @читачі