Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Реєстрація на проєкт «Інженерний тиждень»

Продовжується реєстрація на проєкт «Інженерний тиждень», він стартує 21 березня 2022 року, а завершується – 10 квітня. У цей проміжок часу учасники зможуть перетворити будь-який календарний тиждень на Інженерний.

На відміну від інших освітніх STEM-програм, «Інженерний тиждень»:

  • за бажанням може провести будь-яка школа;
  • школам не потрібно залучати експертів, матеріали розроблено таким чином, що експертами стають вчителі;
  • витратні матеріали бюджетні: паперові горнятка, пластикові пляшки, кришечки, палички для розмішування цукру, соломинки, канцелярські гумки тощо.

Зареєструватися для участі можуть учителі математики, фізики, хімії, астрономії, інформатики, біології, екології, географії та початкової школи. Крім того, запрошуються вчителі історії та літератури, адже цьогоріч проєкт будується навколо інженерної історії України.

Організатори адаптують більшість завдань для виконання їх учнями з особливими освітніми потребами, для цього вчителі отримають відповідні методичні рекомендації.

Учасникам запропонують декілька варіантів інтеграції активностей Тижня в розклад, вони зможуть скористатися одним із них або розробити власний план і графік.

Для участі необхідно заповнити заявку за посиланням.

Контакти проєкту «Інженерний тиждень»: +380 99 111 8928; [email protected].

Незважаючи на те, що деякі школи працюють дистанційно, організатори готують також сценарій для реалізації проєкту в онлайн-форматі.

https://mon.gov.ua/ua/news/trivaye-reyestraciya-na-inzhenernij-tizhden