Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Регіональний етап конкурсу професійної майстерності WorldSkillsJunior з мобільної робототехніки

11-12 січня у Дніпрі відбувся регіональний етап конкурсу професійної майстерності #WorldSkillsJunior з мобільної робототехніки, організований департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Центром #ОсвітняТраєкторія Дніпровської міської ради. У фіналі змагань за право представляти Дніпропетровщину боролись учні Дніпровського ліцею інформаційних технологій їм. О. Гончара та студенти коледжу радіоелектроніки. Перемогу отримала команда ліцеїстів.

Важливим в цій події є і поєднання технології змагань, і можливості підвищення кваліфікації вчителів інформатики, які саме під час підготовки та проведення змагань ознайомилися з особливостями міжнародних змагань, методикою навчання і можливостями підготовки до вибору старшокласникам майбутньої професії в інженерії та програмуванні.

Вдячність за допомогу партнерам Коледжу радіоелектроніки – директору Василю Тихонову, Дніпровському ліцею інформаційних технологій – директору Сергію Григор’єву. Особлива вдячність ГО #НовітняОсвіта та компанії #2D3D за надані конкурсні набори робототехніки для підготовки та проведення змагань, менторську та організаційну підтримку! Регіональний координатор міжнародного конкурсу WorkSkills – Микола Кузічев.