Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Психологічне здоров’я учаників освітнього процесу під час війни. МАН Дніпро

Життя і здоров’я – основні цінності особистості й суспільства у цивілізованому світі. В умовах воєнного стану нашими основними пріоритетами є продовження освітнього процесу, взаємна підтримка і головне – безпека здобувачів освіти та освітян, в тому числі психологічна.

28 квітня 2022 року колектив Дніпропетровського відділення Малої академії наук України взяв участь у онлайн-тренінгу «Психологічне здоров’я учасників освітнього процесу під час війни».Заняття провела наукова керівниця Психологічної служби Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Вікторія Іванівна Лазаренко, кандидатка соціологічних наук, доцента, керівниця гуртка «Психологія» комунального позашкільного навчального заклад «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради».

Пані Вікторія розповіла, що таке травматична подія, який вона має вплив на психіку та про її наслідки; пояснила, чому повернення до навчання під час війни не просто можливе, а й необхідне; надала загальні психологічні рекомендації щодо проведення занять в умовах війни і розкрила зміст методів психологічної самодопомоги.

Дякуємо Вікторії Іванівні за корисну практичну інформацію!

Більше матеріалів щодо психологічної підтримки під час війни дивіться на нашому сайті за посиланням: https://dvman.dnepredu.com/…/psikhologichna-pidtrimka…

Разом ми сила!

Все буде Україна!

Джерело: https://www.facebook.com/groups/443519173268650/permalink/1027357431551485/?sfnsn=mo&ref=share