Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Проєкт «Мамо, я бачу війну»

Мамо, я бачу війну!!!

В Україні запустили проєкт «Мамо, я бачу війну» для допомоги дітям, які постраждали від війни. Організатори планують створити найбільший і найцінніший у світі маніфест-колаж із дитячих малюнків про війну в Україні, який залишиться назавжди в цифровому просторі за допомогою NFT-технології: «Ми створюємо найбільший і найцінніший у світі маніфест-колаж із дитячих малюнків про війну в Україні, який залишиться назавжди в мережі Інтернет за допомогою технології NFT». Хто ми: ініціативна група представників креативного та цифрового сектору України: сфери інтелектуальної власності, маркетингу, медіа, криптоспільноти. 

Фотоколаж буде виставлений на міжнародний благодійний цифровий NFT-аукціон. Кошти від нього будуть перераховані у фонд гуманітарної допомоги дітям, які постраждали від війни!

Дитячі малюнки будуть опубліковані на офіційних каналах проєкту в Facebook, Telegram, Instagram та Twitter.

Надіслати малюнок можна на сторінці https://momiseewar.com/?fbclid=IwAR2BpeP95R02GpqJ_LQ9nt4j_yK8kifV9pc4BQeB2dJk-m6QLHACBKQ96Tg 

Закликаємо усіх охочих долучатися до проєкту та надсилати дитячі малюнки на сайт http://momiseewar.com Покажемо світу, які мужні й сильні духом діти України! 

Ми вже отримали багато дитячих робіт. Ось деякі з них: