Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Презентація проєкту «Досвідчений вчитель – успішні учні»

13 січня 2022 року в КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР відбулась презентація спільного з НТУ «Дніпровська політехніка» проєкту «Досвідчений вчитель – успішні учні». Перший проректор Павличенко Артем привітав учасників конференції і ознайомив з можливостями співпраці з школами міста, підвищення кваліфікації, використання наукової та лабораторної бази університету для вчителів інформатики та обдарованих учнів. В рамках цього проєкту, ініційованого від Освітньої траєкторії Кузічевим Миколою, вже з 17 січня стартує перша група за напрямком «2D та 3D графіка» на який зареєструвались учителі та старшокласники з 21ї школи.

У роботі конференції взяли участь доценти кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну Письменкова Тетяна, Ротт Наталія та Довгаль Денис, які розповіли про сучасні напрямки роботи кафедри, творчі студентські проєкти, перспективи співпраці з школою.

Старший викладач кафедри Вернер Ілля як автор курсу, ознайомив учителів з побудовою та змістом курсу, відповів на запитання.

Заступник директора Освітньої траєкторії Бондаренко Людмила підвела підсумки зустрічі.

Попереду навчання та використання отриманих знань, досвіду для створення проєктів в Малій академії наук, участі у конкурсах, олімпіадах, фестивалях.