Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей від НУШ. 4 квітня

Лінк на зум (тут можна взяти участь в обговоренні)
Лінк на ютюб (лише для перегляду)

РОЗКЛАД НА 4 КВІТНЯ

Моє життя після школи. Мрії та плани

Час: 4 квітня, 11:00

Для кого: 9–11 класи

Вестиме: Людмила Познєєва, психологиня, наставниця молоді, ЗОШ №125, Харків

Вибір професії – важливий крок, який певною мірою визначає майбутнє і впливає на кар’єрне зростання та якість життя. Кожен підліток багато часу приділяє роздумам про те, ким він чи вона хоче стати за професією, яке заняття йому чи їй до душі? Адже роботі ми присвячуємо левову частку нашого дорослого життя.

А окрім роботи у світі є ще так багато всього цікавого! На першій зустрічі циклу для учнів 9–11 класів “Я обираю своє майбутнє” я хочу запропонувати діалог із використанням письмових та психологічних практик, аби кожен з учасників зрозумів різницю між мріями та планами та перевірив їх на справжність.

Веселе 3D-малювання олівцем

Час: 4 квітня, 12:00

Для кого: 5–11 класи

Вестиме: Сергій Васютін, графічний дизайнер, Умань Черкаської області

КУБ – це дуже універсальна фігура! КУБ використовують для малювання коробок, будинків, будівель, мостів, літаків, транспорту, а також… квітів… риб… і навіть людського обличчя

Навчимося ШВИДКО малювати об’ємний КУБ, поставимо свій власний рекорд у цьому… Зробимо подарунок або посилку, а також – Кубик-Рубік! До речі, ти знаєш що рекорд із складання Кубика-Рубика становить 4 секунди?! Може, і ми потрапимо в книгу рекордів?!

Не забудь олівець, папір, ластик та усмішку!))

Я і мої таланти

Час: 4 квітня, 13:00

Для кого: 11–14 років

Вестиме: Тетяна Щербак, директорка Бізнес-школа MiniBoss, Київ

Зможемо подивитися на свої таланти з погляду… економіки і грошей! Саме так! Адже талант – це не лише хобі. Талант, здібності, вміння – це основа для майбутньої самореалізації, успішного майбутнього. Навчитися монетизувати свої здібності, сильні сторони й таланти – це, напевно, і є запорукою успіху в житті.

Діти спробують побудувати стійке уявлення про те, як із таланту народжуються гроші (доходи), що для цього потрібно, а що цьому заважає.

Добрі традиції. Писанка

Час: 4 квітня, 14:00

Для кого: 3–6 класи

Вестиме: Любов Колосович, вчителька трудового навчання, Новоград-Волинська ЗОШ №2

Ознайомимося з різновидами прикрашання пасхальних яєць. Дізнаємося про великодні традиції українців. Зробимо писанку своїми руками.

Матеріали: картон (можна навіть із коробки з-під взуття), нитки різних кольорів (бажано вʼязальні або вишивальні), кольоровий папір, ножиці, клей

QuizTime

Час: 4 квітня, 15:15

Для кого: 1–4 класи

Вестиме: Віктор Ткач, вчитель КМДШ, Кропивницький

Розважальне заняття, що дає можливість перевірити себе в знанні кіно та мультивсесвіту.

Будуть такі завдання:

Відгадай фільм за емоджі
Відгадай мультфільм за голосом героя
Відгадай мультфільм за частинкою зображення
Відгадай мультфільм за саундтреком
Відгадай фільм за кадром

Ігри з української літератури

Час: 4 квітня, 16:00

Для кого: 5–8 класи

Вестиме: Надія М’ястківська, вчителька української мови та літератури, зарубіжної літератури, Кирнасівська гімназія, Тульчинський район Вінницької області

Дорогі діти! Я знаю, що серед вас є як і ті, хто любить читати художні твори, так і ті, кому це не дуже подобається. Я чекаю всіх вас на занятті, де ми зустрінемося з літературними героями. Чи зможете ви їх упізнати? Чи зможете дати їм якусь пораду? Чи пригадаєте, які речі були з ними? Про це ми й будемо говорити та грати в ігри “Упізнай героя”, “Творча майстерня”, “Розплутай небилиці”, “Я-психолог”, “Четверте зайве”. Приходьте, буде пізнавально та цікаво!

Силуети жіночих суконь

Час: 4 квітня, 17:00

Для кого: 10–14 років

Вестиме: Віта Бартош, модельєрка, засновниця Школи Моделювання та дизайну Одягу для Дітей, викладачка історії мистецтв та історії моди

На прикладі весільних суконь із колекцій Valentino, Vera Wang та Vivienne Westwood ознайомимося з особливостями різних силуетів та створимо свої оригінальні моделі.

Матеріали: олівці, фарби, маркери або ж просто ручка та папір.

Мексика очима українки

Час: 4 квітня, 18:00

Для кого: 10–17 років

Вестиме: Світлана Ковалик, викладачка англійської мови, Факультет іноземних мов в університеті, Мазатлан, штат Сіналоа, Мексика

Культура Мексики та Люди Мексики – поспілкуємося про найдивовижнішим досвід під час подорожі країною та проживання в ній. Як я пережила культурний шок? Що потрібно знати, перед переїздом в іншу країну? За чим українці сумують найбільше? Поговоримо про мексиканську кухню і напої, народні традиції, мистецтво та стереотипи. Чекатиму з нетерпінням нашої зустрічі!


Джерело: