Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Підвищення професійної майстерності педагогів Дніпра: рік роботи «Освітньої траєкторії»

У Дніпрі вже рік працює КУ «Центр професійного розвитку “Освітня траєкторія”» ДМР. Робота центру – це інновації в системі підвищення кваліфікації педагога, а також надання психологічної та юридичної підтримки. За рік для педагогів Дніпра вдалось організувати понад 900 заходів – конференцій, вебінарів, воркшопів, майстер-класів та тренінгів.

«Також у 2021 році ми успішно запустили інформаційний освітній простір на платформі Майкрософт. На ній провели різнопланові освітні проєкти, серед яких і інноваційний марафон, під час якого наші педагоги могли онлайн та офлайн вдосконалити навички, долучитися до різнопланових заходів від викладачів вишів України тощо. Також за допомогою IT-компанії «Flexreality» було проведено навчання з використання мобільного додатку Arbook – повноцінної віртуальної реальності, в якій учні можуть спостерігати за експериментами з фізики, хімії, біології, географії та астрономії», – зазначила в. о. директорки КУ «Центр професійного розвитку “Освітня траєкторія”» ДМР Тетяна Нікіфорова. 

Вона також додала: «У 2021 році департамент гуманітарної політики ДМР придбав інтерактивні панелі edPro для шкіл міста. Компанія «Mozaik Education» та її платформа mozaBook надали педагогам Дніпра інструментарій для проведення повноцінних сучасних уроків. Працівники компанії провели серію тренінгів щодо використання цього програмного забезпечення. Більш ніж 4 500 освітян долучились до навчання». Усі учителі 1-4 класів оволоділи технологіями використання мультимедійним контентом KM MEDIA EdProfi.

 «Освітня траєкторія» активно співпрацює з видавництвами «Методика», «Освіта України», «Оріон», «Ранок», «Астон». Освітяни можуть на постійній основі спілкуватись з авторами підручників, за якими працюють педагоги, аби підвищувати майстерність. 

«Також ми приділяємо особливу увагу роботі педагогів в інклюзивному середовищі: провели 35 заходів, на яких наші вчителі змогли дізнатись про тонкощі навчання діточок з особливими освітніми потребами. Юрист установи постійно проводить індивідуальні та групові консультації для освітян міста. Крім цього, щотижня психологи міста проводять воркшопи, семінари та конференції для психологів шкіл та дитячих садочків», – зазначила Тетяна Нікіфорова.

Підвищення професійної майстерності педагогів Дніпра: рік роботи «Освітньої траєкторії» – Дніпровська міська рада (dniprorada.gov.ua)