Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Підтримка дітей біженців з України. « …. щоб українські підручники були доступні на безоплатних засадах для всіх школярів у Європі» 

Видавництво «Ранок» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та партнерів з European Educational Publishing Group активно працює над тим, щоб українські підручники були доступні на безоплатних засадах для всіх школярів у Європі.Список країн і посилання на сайти видавництв, де можна завантажити підручники або інтерактивні матеріали:

☑ Австрія – VERITAS bit.ly/3qMOxXT;Видавництво «Ранок» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та партнерів з European Educational Publishing Group активно працює над тим, щоб українські підручники були доступні на безоплатних засадах для всіх школярів у Європі.Список країн і посилання на сайти видавництв, де можна завантажити підручники або інтерактивні матеріали:

☑ Болгарія – PROSVETA bit.ly/3NBOTKz;

☑ Естонія – Koolibri Publishers Ltd. bit.ly/3wUM55D;

☑ Латвія – Zvaigzne ABC bit.ly/3LswgHb;

☑ Польща – Learnetic bit.ly/3iMTfjR;

☑ Чехія – Nakladatelství FRAUS bit.ly/3NyH9ZR;

☑ Швеція – Natur & Kultur bit.ly/3wQWFdI;

☑ Швейцарія – Lehrmittelverlag Zürich bit.ly/38enVbS.

Перелік буде доповнюватися та згодом українські підручники будуть доступні майже у всіх країнах ЄС. Для деяких країн також планується друк паперових книг.