Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Підсумки вебінару «Особливості викладання трудового навчання в умовах воєнного стану»

25 квітня 2022 р. вчителі нашого міста стали учасниками вебінару «Особливості викладання трудового навчання в умовах воєнного стану». Спікером вебінару була Вікторія Бартюк, учителька трудового навчання, лідерка команди STEM-учителів ТОВ «НВК: Новопечерська школа», м. Київ.

Під час вебінару розглядались такі питання:

  • Навчання в умовах підвищеної тривожності;
  • Що важливо, або як (не)відійти від програми;
  • Онлайн-уроки, творчі проєкти та цікаві завдання для дітей;
  • Оцінювання я спосіб підтримки і заохочення до навчання.

Учителі, що не мали можливості взяти участі у вебінарі, можуть переглянути запис за посиланням.

Учасники вебінару дізналися про принципи викладання в умовах підвищеної тривожності, отримали поради щодо проведення онлайн-уроків та організації творчої й проєктної роботи, а також розглянули оцінювання як спосіб підтримки і заохочення до навчання: Як ефективно організувати викладання трудового навчання і технологій в умовах воєнного стану? Які теми обрати для вивчення? Чи варто пропонувати учням та ученицям нові ідеї? Що робити, якщо немає матеріалів та інструментів? Як оцінити роботу дитини?

Учасники зустрічі навіть змогли особисто зіграли в кахут, Wordwall. Також було надано поради щодо оцінювання знань учнів з урахуванням можливості безпосередньої участі школярів у онлайн навчанні.

Підвищення кваліфікації вчителів – процес, безумовно, творчий. Запропонований вебінар корисно переглянути вчителям не тільки трудового навчання, а й учителям початкової школи, учителям технологій, учителям мистецтва, керівникам МО, керівникам гуртків.

Обирайте зручний формат роботи, напрям (практичні прийоми, ІКТ, інтегроване навчання, креативне та критичне мислення, робота закладу освіти й інші), реєструйтеся, навчайтеся та отримуйте свідоцтва, що підтверджують ваше професійне зростання на сайті освітнього проєкту «На урок».