Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Підготовка до III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

У Дніпропетровському відділенні Малої академії наук України триває підготовка команди Дніпропетровської області до участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Список учасників, які будуть представляти Дніпропетровську область на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, складається з 61 особи (в минулому році – 59): м. Дніпро – 20 учасників, м. Кривий Ріг – 17 учасників, м. Кам’янське – 8 учасників (Писаревський Захар бере участь одразу у двох секціях – «Математичне моделювання» і «Астрономія та астрофізика»), Слобожанська селищна територіальна громада – 4 учасники, м. Жовті Води – 3 учасники, Науковий медичний ліцей «Дніпро» Дніпропетровської обласної ради» – 3 учасники; Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді – 2 учасники; Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю – 1 учасник; Тернівська міська територіальна громада – 1 учасник; Обухівська селищна територіальна громада – 1 учасник.

На сьогодні вже зібрані конкурсні науково-дослідницькі проєкти та пакети документів, які направлені до організаційного комітету ІІІ етапу.Заплановано проведення навчально-тренувальних зборів, в рамках яких з учасниками попрацюють їх наукові керівники, викладачі закладів вищої освіти.Незважаючи на збройну агресію російської федерації в Україні, ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту буде проходити відповідно до Правил, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 147 від 08.02.2021 року, та включатиме три розділи:

заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт (проєктів);

постерний захист;

наукову конференцію.

За попередньою інформацією відкриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту заплановано на 10 червня 2022 року. Як і перемоги України, чекаємо з нетерпінням цього грандіозного інтелектуального змагання! Кожен робить для того, що може найкраще.

Все буде Україна!

Фото: ІІІ етап Конкурсу-захисту, 2019 рік, прекрасні часи офлайну

Джерело