Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Педагогічний досвід підтримує міський проєкт «Творчий квест-марафон»

Пропонуємо до перегляду жовтневі сторінки міського освітнього проєкту: «Осінній колаж» та «Нагодую всю країну».

Проєкт започатковано Центром професійного розвитку «Освітня траєкторія» та за підтримкою Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради для творчо обдарованих учнів закладів освіти і створення скарбнички творчих ідей для вчителів художньо-естетичних дисциплін.

Учителі мистецьких та технологічних дисциплін надали найкращі витвори своїх вихованців до розгляду та виконанню. Ці невеличкі роботи надають можливість відволіктися від сучасного тривожного стану, створюють затишне середовище та надихають на віру у світле майбутнє. До збірки відеороликів увійшли музичні композицій групи педагогів СЗШ № 83, а саме Кисельової Олени, Кисельової Тетяни та Калашнікова Андрія; учителя Михайлова Наталі НВК № 70 та учениць 10-А класу Літченко Євгенія та Коблик Діана НВК 70, які можна використовувати для релаксу.

Пропонуємо до перегляду підсумки творчої роботи школярів міста на сайті Центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» https://otd.dniprorada.gov.ua/category/profesiyni-spilnoty/mystetska/ .

Віримо у скору перемогу та можливість насолоджуватися мирним життям!