Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Панічна атака: психологічна допомога та самодопомога. МАН Дніпро

Під такою назвою 6 травня 2022 року відбувся онлайн-тренінг з психологічної підтримки для колективу комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради».

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 4% населення планети мають ті чи інші панічні розлади. В умовах війни України з російською федерацією, коли психіка людини перебуває в постійному напруженні, ця проблема тільки посилюється. Тому надзвичайно важливо дбати про своє психічне здоров’я, мислити критично та вміти розрізняти симптоми панічної атаки і вчасно її долати. Як відомо, попереджений – озброєний.

Заняття вже традиційно провела наукова керівниця Психологічної служби Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Вікторія Іванівна Лазаренко, кандидатка соціологічних наук, доцента, керівниця гуртка «Психологія» комунального позашкільного навчального заклад «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради».Учасники заходу почули про реакцію психіки на травматичну подію; дізналися, що таке панічна атака та які вона має ознаки; отримали поради, яким чином боротися із панічною атакою у разі, якщо вона виникне; дістали інструкції, як надати психологічну допомогу іншим особам, в тому числі вихованцям гуртків Дніпропетровського відділення Малої академії наук України.

Нагадуємо, що добірку корисних матеріалів щодо психологічної підтримки під час війни можна переглянути на нашому сайті за посиланням: https://dvman.dnepredu.com/…/psikhologichna-pidtrimka…

Джерело: МАН Дніпро