Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Організація освітнього процесу не зупиняється навіть під військовими обстрілами

Організація освітнього процесу не зупиняється навіть під військовими обстрілами.

Консультанти ЦПР «Освітня траєкторія» звернулися до вчителів закладів освіти м. Дніпра: «Колеги та колежанки! Щойно ви почнете навчальні спілкування  зі школярами. Необхідно спрямувати свою роботу на те, щоб кожна дитина відчула себе захищеною та відкритою до сприймання знань. Пропонуємо розробити презентації, або відео ролики для ведення уроків, які будуть поєднувати викладання заздалегідь запланованого матеріалу у поєднанні з становленням патріотизму, любові до Батьківщини та віри у світле майбутнє України».

Декілька вчителів уже відгукнулись на звернення й надали свої доробки для використання педагогічною спільнотою освітніх галузей «Мистецтво» та «Технології». А саме Лаврик Олена вчитель СЗШ № 91 та Зайченко Тетяна – НВК № 36.

Пропонуємо розглянути запропоновані презентації що розташовані на сторінці «Дистанційне навчання. Мистецтво та Технології»

http://otd.dniprorada.gov.ua/category/distantsiinenavchannya/mystetstvotatekhnolohii/. Ця сторінка постійно буде наповнюватися новим педагогічним досвідом учителів міста.

«Ми сильні – нас не подолати! Все буде Україна!!!»