Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Онлайн-навчання для всіх дітей України

Академія Сучасної Освіти А+

Академія сучасної освіти А+ – це мережа концептуальних закладів освіти, яка надає повний спектр освітніх послуг для дітей від 1 до 18 років. Діяльність Академії А+ розпочалася у 2012 році. Наразі щодня навчальні заклади А+ відвідує близько 1000 дітей.

Мережа А+ стала лідером освітньої галузі завдяки розвитку потенціалу та талантів дітей, з якими працює команда справжніх професіоналів, закоханих у свою справу. Серед наших освітніх закладів дитячі садочки та клуби, початкові школи та гімназія, академія спорту, музична школа та велика кількість напрямів позашкільної освіти. У 2021 році Гімназія А+ успішно пройшла авторизацію до Програми Міжнародного Бакалавріату (IB DP) та отримала статус IB School.

Академія сучасної освіти А+ співпрацює з культурними проєктами Києва та України, надає підтримку талановитій молоді, бере участь у благодійних заходах та програмах. У 2020 році розпочав свою роботу Центр корекції мовлення.

Навчальні заклади мережі А+ працюють за авторськими програмами. Ми створили власний методичний центр та центр професійного розвитку педагогів. Ми пишаємося досягненнями наших учнів та вихованців, серед яких лауреати та переможці багатьох конкурсів, спортивних змагань, учасники екологічних та благодійних проєктів.