Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

18.06.2021 року відбудеться онлайн – конференція для керівників закладів освіти міста Дніпра «Від моніторингу до аудиту»

Комунальна установа «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради  ініціює проведення онлайн – конференції  для керівників закладів освіти міста Дніпра «Від моніторингу до аудиту», який відбудеться 18.06.2021 року об 11.00.

Інституційний аудит – це цілком нова для України процедура оцінювання якості освітньої діяльності шкіл. Атестація, яку раніше проходили школи, була спрямована здебільшого, на формалізований контроль та перевірку. Головна ж місія аудиту – допомогти школам підвищити якість їхньої діяльності та сприяти зростанню суспільної довіри до освіти. Якщо атестація показувала школі “що не так”, то інституційний аудит має показати “як зробити краще”. При цьому, у школи залишається поле для вибору власної стратегії розвитку і шляхів її реалізації. Інституційний аудит здійснює Державна служба якості освіти та її територіальні  органи. 

Спікери заходу:

Кириченко Н. В., тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління Державної служби якості освіти у Дніпропетровській області  виступить з лекцією «Інституційний аудит та державний нагляд (контроль) в закладах освіти»  

Огар О. І., головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Дніпропетровській області розповість про  «Розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти закладу» 

Кондратьєва А. В, головний спеціаліст сектору роботи з експертами управління Державної служби якості освіти у Дніпропетровській області повідомить про  «Вивчення та оцінювання (самооцінювання) якості освіти» 

Яворенко М. П., головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Дніпропетровській області надасть консультацію щодо  «Створення власної освітньої програми: поради директору»  

Бичкова Т. П., головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління державної служби якості освіти у Дніпропетровській області долучиться до обговорення нагальних питань.

(Фото взято з відкритих джерел)