Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Оберіг, що захистить мене та нашу Україну

Кожна літера – це вишитий символ, кожний символ – потужний оберіг

У скрутні часи для нашої країни ЦПР «Освітня траєкторія» пропонує вчителям освітніх галузей «Мистецтво» та «Технології» будь-яких закладів освіти долучитися до міської акції «Оберіг, що захистить мене та нашу Україну».

Який потаємний зміст несуть у собі орнаменти української вишивки і що саме закодовано у візерунках вишиванок? Чи можливо створити абетку з узорів української вишиванки і як у такому випадку виглядатимуть імена людей?

Саме на такі питання зможуть відповісти школярі нашого міста після ознайомлення з матеріалами уроків з образотворчого мистецтва та трудового навчання.

Пропонуємо кожному мешканцю Дніпра виконати у будь якій техніці, краще вишивкою, особистий оберіг із символічним зображенням імені близької людини та символів нашої України.

На нашу думку, це може стати потужним посилом щодо захисту великої родини – України.

Для кращого добору текстового й ілюстративного матеріалу розгляньте презентацію, що розташована на сторінці «Дистанційне навчання. Мистецтво та Технології» http://otd.dniprorada.gov.ua/category/distantsiinenavchannya/mystetstvo-ta-tekhnolohii/.

У День Вишиванки, а це вже буде після ПЕРЕМОГИ, ми складемо мапу нашої країни з вишитих оберегів на радість нашим близьким та на зло ворогам!!!

Вишивайте на здоров’я! Слава Україні!