Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

НУШ 6 Клас. Вивчаємо, впроваджуємо, досягаємо результатів!

Попри все реформа НУШ триває і цьогоріч уже переходить у 6 клас. Її успішність залежить від багатьох складових, зокрема і від якості та рівня освітніх програм. Саме вони допомагають реалізувати Державний стандарт базової середньої освіти та ефективно навчати дітей. Про те, якими вони бувають, сьогодні і поговоримо. 

Основа – це типова освітня програма для 5-9 класів, яка включає варіанти типових навчальних планів, перелік модельних навчальних програм, рекомендовані форми організації освітнього процесу та опис інструментарію оцінювання. Проте там ви не знайдете інформації ані про зміст навчального матеріалу, ані про результати навчання. Тобто типова освітня програма – своєрідний дороговказ, завдяки якому кожна школа зможе створити власний навчальний план, який відповідатиме запитам конкретних учнів.

На основі типової освітньої програми розробляється освітня програма закладу освіти, до структури якої зокрема входить перелік модельних та навчальних програм. На них зупинимося трохи детальніше… тут