Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Навчально-практичний вебінар «Створення інтерактивних завдань за допомогою вебсервісів»

Центр професійного розвитку педагогів «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради ініціює проведення навчально-практичного вебінару «Створення інтерактивних завдань за допомогою вебсервісів».

Під час анонсованого заходу у форматі онлайн відбудеться обмін думками з надання практичних порад з налагодження  освітнього процесу шляхом застосування у навчанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій; ознайомлення зі способами створення інтерактивних навчальних матеріалів для ефективної організації роботи учнів та оптимізації діяльності вчителя під час дистанційного та очного навчання; виявлення переваг та можливостей використання інтерактивних навчальних матеріалів під час проведення офлайн- та онлайн-уроків; організації навчання роботи з веб сервісами для створення цікавих та корисних розробок. 

Спікер заходу: Іван Іванов, засновник Центру нової освіти, тренер з інноваційної педагогіки та ІКТ, сертифікований учитель-експерт Microsoft, автор практичних тренінгів і курсів, організатор онлайн-конкурсів для освітян, педагогічний дизайнер. Центр нової освіти Івана Іванова (платформа “УМІТИ”) є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Запрошуємо педагогічних працівників природничої освітньої галузі. 

Дата: 29 вересня 2021 Початок: о 15.00 год.

Підключитись до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/74934969449?pwd=cFRWYis4VTJqdFF2SjJmdXo1anBaUT09

Ідентифікатор конференції:749 3496 9449

Код доступу: 7xj5X7