Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Навчально-практична онлайн-зустріч «Ідеї та інструменти організації  дистанційного навчання: від простого до складного»

Запрошуємо керівників районних та шкільних  професійних спільнот, педагогічних працівників природничої освітньої галузі взяти участь у навчально – практичній онлайн-зустрічі «Ідеї та інструменти організації  дистанційного навчання: від простого до складного», яка відбудеться 23 вересня, початок о 15.00. Ініціатором проведення є Центр професійного розвитку педагогів «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради. 

Спікер заходу: Іван Іванов, засновник Центру нової освіти, тренер з інноваційної педагогіки та ІКТ, сертифікований учитель-експерт Microsoft, автор практичних тренінгів і курсів, організатор онлайн-конкурсів для освітян, педагогічний дизайнер. Центр нової освіти Івана Іванова (платформа “УМІТИ”) є суб’єктом підвищення кваліфікації.

У зв’язку з новими ризиками карантинів та різних обмежень для школи та кожного вчителя важливим стає організувати таку систему навчання, яка б не переривалася за будь-яких обставин. Навіть якщо навчання буде очним, все одно варто використовувати на постійній основі те чи інше онлайн-середовище, яке забезпечить, у разі потреби, й дистанційне навчання. Viber, Zoom і Google Клас – це все, що потрібно? Може так, а може й ні. Автор цього вебінару переглянув з два десятки записів інших вебінарів з минулого карантину, щоб запропонувати вам щось універсальне та дієве. Ефективні форми та методи навчальної діяльності в дистанційному режимі; огляд універсальних та дієвих вебресурсів, демонстрація роботи деяких з них.

Підключитись до конференції Zoom https://us04web.zoom.us/j/75817219045?pwd=c1F5cUhjQVpsMVBFL1RYOGEzNHlvUT09

Ідентифікатор конференції: 758 1721 9045

Код доступу: 0rGkFZ