Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Навчально-практична онлайн-зустріч «Ідеї та інструменти організації  дистанційного навчання: від простого до складного. Створення інтерактивних завдань за допомогою вебсервісів»

Відповідно до плану роботи комунальної установи «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради 23 та 29 вересня  педагогічні працівники природничої освітньої галузі м. Дніпра взяли участь у навчально-практичній онлайн-зустрічі «Ідеї та інструменти організації  дистанційного навчання: від простого до складного» та навчально-практичному вебінарі «Створення інтерактивних завдань за допомогою вебсервісів».

Спікер заходу Іван Іванов, засновник Центру нової освіти ознайомив з ефективними формами та методами  навчальної діяльності в дистанційному режимі. Педагоги мали можливість переглянути універсальні та дієві веб ресурси, обмінятися думками з надання практичних порад з налагодження  освітнього процесу шляхом застосування у навчанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, ознайомитися з способами створення інтерактивних навчальних матеріалів для ефективної організації роботи учнів та оптимізації діяльності вчителя під час дистанційного та очного навчання.

Ознайомитися з матеріалами вебінарів можна за посиланнями: 

Навчально-практична онлайн-зустріч «Ідеї та інструменти організації  дистанційного навчання: від простого до складного»

Навчально-практичний вебінар «Створення інтерактивних завдань за допомогою вебсервісів»