Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЄКТ З МЕДІАГРАМОТНОСТІ – КОНКУРС РЕПОРТЕР

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЄКТ З МЕДІАГРАМОТНОСТІ

КОНКУРС РЕПОРТЕР

У рамках Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності Hаціональний проєкт з медіаграмотності Фільтр Міністерства культури та інформаційної політики, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Шведське посольство запрошують учнів 9-11 класів створювати власні відео та подкасти на соціально важливі теми. 

Національний конкурс має на меті мотивувати молодь до вивчення медіаграмотності шляхом створення власного медіаматеріалу, а також показувати переваги споживання якісного контенту. 

З 25 жовтня до 24 листопада учасник може подати на конкурс створений власноруч відеосюжет або подкаст на одну з трьох тем: Здоров’я, Екологія або Історії, які надихають та пройти тест з медіаграмотності, який допоможе підготувати матеріал. Поки триватиме прийом робіт, організатори проведуть прямі етери та попередній пітчинг ідей за участю експертів і журналістів, щоб допомогти учасникам створити якісний контент. Для участі необхідно буде виконати декілька кроків:

  • ?Пройти тест із медіаграмотності на https://filter.mkip.gov.ua/reporter/
  • ?Долучитися до ефірів з експертами, аби більше дізнатися про тему 
  • ?До 24 листопада підготувати та надіслати кількахвилинний відеосюжет або подкаст на тему здоров’я, екології або історії. https://uni.cf/2XPckv4

Оголошення переможців відбудеться у грудні 2021 року. Завершальним етапом конкурсу стануть тренінги та практика з топовими журналістами країни в Києві, створення спільних матеріалів на базі редакцій “Суспільного”, “Громадського”, “Куншта”, “Детектора медіа” та “Texty.org.ua”, а також розміщення робіт на сайті Фільтра та медіаресурсах партнерів. 

Деталі про правила конкурсу, умови участі, критерії оцінки робіт знайдете на сайті Фільтра за посиланням: https://filter.mkip.gov.ua/reporter/ або  https://uni.cf/2XPckv4

Даруйте можливості – вони безцінні!