Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Мистецько-пізнавальний проєкт «Творчий квест-марафон»

Гармонізація культурно-освітнього простору Дніпра набуває сьогодні велике значення. Рік для педагогів освітніх галузей «Мистецтво» та «Технології» розпочався 4 січня в Музеї історії Дніпра, де зустрілися педагоги-учасники міського мистецько-пізнавального проєкту «Творчий квест-марафон», який був проведений протягом 1 семестру в школах за ініціативи КУ “ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР. У проєкті за 1 півріччя 2021-2022 н.р. взяли участь 47 вчителів та 450 учнів.

Інтерактивний музей, який поєднує сучасні новітні технології та давні традиції, запропонував педагогам неймовірно цікаву екскурсію. Учителі ознайомились з незнайомими фактами з історії будівництва нашого міста, з життям видатних людей та несподіваними експонатами. З великим бажанням присутні взяли участь в інтерактивних заходах.

Консультантом Центру Бойко Іриною були підведені підсумки освітнього проєкту.

Така подорож у минуле нашого міста допоможе школярам ще більше захопитися історією рідного Дніпра.

Екскурсію  було запропоновано для 47 вчителів закладів освіти, вихованці яких стали учасниками Міського мистецько-пізнавального проєкту «Творчий квест-марафон», який було розроблено КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР. У проєкті за 1 півріччя 2021 – 2022 н. р. взяли участь понад 450 учнів із 61 закладів освіти Дніпра. Кожного місяця відкривалась нова тематична сторінка, а саме: «Україна – мій світ натхнення», «Літні мрії здійснюються», «Україна – козацький край», «Українська хата – здоров’ям багата». У грудні додались одразу дві сторінки: «Зимові свята у дитячих малюнках» та «Новорічні подарунки руками дітей». Призерами 1 півріччя 2021 – 2022 н. р. Міського мистецько-пізнавального проєкту «Творчий квест-марафон» стали 168 юних майстрів образотворчого мистецтва та дизайну, які були відмічені дипломами КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР.

Міський проєкт «Творчий квест-марафон» триває. У ІІ півріччі  пропонуємо такі теми: «Мандруємо країнами Світу» і «Диво Дерево» (січень), «Мій домашній улюбленець» і «Зустрічаємо пташину зграю» (лютий), «Пасхальні кольори» і «Сувеніри до весняних свят» (березень), «Мрії про космічні подорожі» (квітень), «Українська вишиванка. Яка вона?» (травень).

Бажаємо творчого натхнення та наступних перемог!