Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" Дніпровської міської ради

Міжнародний день сімей

Міжнародний день сімей – прекрасний привід сказати кілька теплих слів своїм рідним.

Сім’я – головна цінність в нашому житті. Не дивно, що їй присвячено кілька свят в році. У травні відзначається Міжнародний день сімей – свято, присвячене проблемам сім’ї та родинним зв’язкам. Святкується воно 15 травня.

Свято було створено організацією Об’єднаних Націй. З 1980-их років організація приділяла питанням сім’ї все більше уваги. У 1993 році ООН встановила Міжнародний день сім’ї, а датою свята було обрано 15 травня. Щороку у свята є своя тема, яка пов’язана з сім’ями, наприклад, сім’ї і здоровий спосіб життя, проблеми незаможних сімей і роль батька в сім’ї.

День сім’ї – хороший привід відвідати або обдзвонити всіх рідних і сказати їм кілька приємних слів. У цей день сім’ї збираються разом за вечерею і обмінюються подарунками. У таке свято можна подякувати рідним за все світле і хороше, що вони принесли в наше життя.

Сім’я – це найголовніша цінність для людини в житті. Тому необхідно з дитинства вчити дітей знати історію своєї родини, сім’ї, поважати своїх родичів і завжди пам’ятати про них. Виховання любові до своєї родини є одним із пріоритетних напрямів громадянського та патріотичного виховання в школі.

Попри військові дії, учні закладів освіти Дніпра продовжують брати участь у міському проєкті «Творчий квест-марафон», який започаткував ЦПР «Освітня траєкторія» Департаменту гуманітарної політики ДМР. Юні майстри у своїх малюнках відобразили портрети своїх родин, сімейні стосунки у родині та мрії про сумісні подорожі й свята.

Сім’я – це найдорожчий і найцінніший скарб. Тому в Міжнародний день сім’ї бажаю, щоб сім’я була тихою і затишною гаванню. Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами. Нехай всередині сім’ї буде мир і любов!

Нехай буде МИР!

Нехай українські родини не бачать війни!

Нехай в усьому світі буде щастя!